Ana Sayfa » Bebek Örgüleri » Örgü Modelleri / KORDONLU KARE BATTANİYE YAPIMI
0 Yorum 10,456 Görüntülenme 21 Şubat 2018

Kordonlu Kare Battaniye Yapımı

KORDONLU KARE BATTANİYE YAPIMI

Sevgili bayanlar, güzel ve sıcak tutacak, Kordonlu Kare Battaniye Yapımını sizlerle paylaşıyorum, çok güzel olmuş, gayet de sıcak tutacak sıkı bir battaniye modeli, ben çok beğendim sizlerle de hemen paylaşmak istedim.

Kare Battaniye Yapımı

Kordonlu Kare Battaniye Modelinde, 3,5 numara şiş kullanılmış, modelimiz kareler şeklinde yapılarak örülüyor, değişik bir örme tekniği uygulanmış, başlangıcında uzun kuyruk tekniğiyle 35 ilmek alarak başlıyoruz. Battaniye modelimizin yapımını daha iyi anlayabilmek için, Suna Hanımın anlatımlı videosunu izleyebilirsiniz, renk geçişli ip kullanıldığı için renkleri çok hoş olmuş, sizler de aynı şekilde renk geçişli ip kullanabilirsiniz veya zevkinize göre tek renk de yapabilirsiniz, her şekilde çok güzel olacaktır. Bu modelimiz sadece battaniye değil, çok hoş bir yatak örtüsü de olabilir, büyük yaparak kendiniz için kullanabileceğiniz gibi, küçük yapıp bebekleriniz için de kullanabilirsiniz, buna benzer örgü battaniye modellerini hünerli parmaklar da bulabilirsiniz. Yapacak olanlar şimdiden kolay gelsin, iyi mutlu ve huzurlu günlerde kullanmanız dileğiyle.

İki Şiş Battaniye Yapılışı

Sunanın Elindene Kordonlu Kare Battaniye Yapımı Anlatımlı Videosu için teşekkür ederiz.

Kordonlu Kare Battaniye Yapımı Video

(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com