Ana Sayfa » Bebek Örgüleri / KUKULETA ŞAPKA YAPIMI
0 Yorum 11,983 Görüntülenme 09 Kasım 2018

Kukuleta Şapka Yapımı

KUKULETA ŞAPKA YAPIMI

Hayırlı huzurlu günleriniz olsun hanımlar. Rabbim her şeyin en hayırlısını sizlere nasip eylesin. Tığ işiyle çok farklı örgü modelleri yapılıyor, 2019 şapka modelleri içerisinde yerini alacak, çok hoş görünümlü çok sevimli Kukuleta Şapka Yapımını sizlerle paylaşıyorum, gerçekten çok güzel olmuş, bebeklerinize ya da çocuklarınıza yaparak giydirebilirsiniz, çok yakışacaktır.

Kukuleta Şapka Nasıl Yapılır

Tığ işi şapka modelimiz Sibelle Örgü 2019 Şapka Modelleri arasında yerini almış, Kukuleta Şapka Yapımında 2.5mm tığ kullanılmış ve çok güzel renklerde ip tercih edilmiş, üzerini süslemek için minik bir ayı figürü yapılmış, nasıl yapıldığını videomuzda detaylı şekilde görebilirsiniz. Yapacak olanlara şimdiden kolay gelsin, en güzel günlerde kullanmanız dileğiyle.

Tığ İşi Kukuleta Çocuk Şapka

Daha önceden sizlerle paylaştığım Tığ İşi Şapka Modellerinden olan, Şık Ve Kolay Bere Yapımına da bir bakın derim.

Sibelle Örgü Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış olduğu Kukuleta Şapka Nasıl Yapılır? anlatımlı videosu için teşekkür ederiz.

Kukuleta Şapka Yapımı Video

(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com