Ana Sayfa » Oya Örnekleri / KULAK ÇÖPÜYLE MOTİFLİ OYA YAPIMI
0 Yorum 10,913 Görüntülenme 17 Ocak 2018

Kulak Çöpüyle Motifli Oya Yapımı

KULAK ÇÖPÜYLE MOTİFLİ OYA YAPIMI

Merhaba bayanlar, sizlerle yapımı çok değişik ama çok güzel görünen, Kulak Çöpüyle Motifli Oya Yapımını paylaşıyorum, çok güzel olmuş ve gerçekten ortaya çok değişik bir oya modeli çıkmış.

Motifli Oya Yapımı

Kulak Çöpü İle Motifli Oya Yapımında, uçları temizlenmiş 2 tane kulak çöpü kullanılmış, yapımı birazcık uğraştırıcı gözükse de, bitirdiğinizde buna değecektir, tığ işi biliyorsanız Oya ve Dantel Dünyasının detaylı anlatımıyla zorlanmadan yapacağınızı düşünüyorum. Tek renk yazmalara rengarenk motifler yaparak kullanabilirsiniz veya yazmanızın içindeki renklere uyumlu olarak yapabilirsiniz, sadece yazma kenarlarına değil, fular kenarlarına ve mutfak havlusu kenarlarına da çok güzel olacağını düşünüyorum, her şekilde çok güzel olacaktır. Yapacak olanlara şimdiden kolay gelsin, iyi ve sağlıklı günlerde kullanmanız dileğiyle.

Çocukların severek kullanacağı, Örümcek Adam Kar Beresi Yapımına bakmadan geçmeyin derim.

Değişik ve çok kullanışlı, Çeyizlik Yuvarlak Lif Yapılışını sizlerle paylaşmıştım.

Oya ve Dantel Dünyasına Kulak Çöpüyle Motifli Oya Yapımı Anlatımlı Videosu için teşekkür ederiz.

Kulak Çöpüyle Motif Nasıl Yapılır


Kulak Çöpüyle Motifli Oya Birleştirme

Kulak Çöpüyle Motifli Oya Yapımı VideoKulak Çöpüyle Motif Oyası Birleştirme Video
163 Tane Tığ Oyası Modelleri
(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com