Ana Sayfa » Bebek Örgüleri / KUNDAK OLABİLEN KUZU BATTANİYE YAPIMI
2 Yorum 15,800 Görüntülenme 17 Ocak 2019

Kundak Olabilen Kuzu Battaniye Yapımı

KUNDAK OLABİLEN KUZU BATTANİYE YAPIMI

En güzel günler sizlerin olsun hanımlar. Rabbim şer olanları sizden uzak hayır olanları yakın eylesin. Değişik ve güzel bebek battaniye modelleri yapılıyor, güzel bebek battaniye modelleri arasında yerini alacak, Kundak Olabilen Kuzu Battaniye Yapımını sizlerle paylaşıyorum, gerçekten çok güzel olmuş, bebeklerinizi sıcacık saracak onları üşütmeyecek harika bir model olmuş.

Kuzu Bebek Battaniye Modeli

Bebek battaniye modelimiz Örgü Tasarım Yeni Bebek Battaniyeleri arasında yerini almış, Kundak Olabilen Kuzu Battaniye Yapımında 2 renk normal ip ve beyaz renkte kuzu ip kullanılmış, şiş olarak 3 çeşit farklı kalınlıkta şiş kullanılmış, yapımını detaylı olarak videomuzu izleyerek görebilirsiniz, çok değişik ve güzel olmuş, yapımı biraz emek istese de bitirdiğinizde buna değecektir. Şimdiden yapacak olanlara kolay gelsin, bebeklerimizin en güzel günlerde kullanmaları dileğiyle.

Kundak Olabilen Battaniye

Sizlerle daha önceden paylaştığım Bebek Battaniye Modelleri içerisinde yerini alan, Alize Puffy İle Kolay Bebek Battaniyesi Yapımına da bir göz atın derim.

Örgü Tasarım Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış olduğu Kundak Olabilen Kuzu Battaniye Nasıl Yapılır? anlatımlı videosu için teşekkür ederiz.

Kundak Olabilen Kuzu Battaniye Yapımı Video

(2) Yorum Yapılmış
zubeyde kozanoglu • 20 Ocak 2019, 09:02
ana kuzusu ipinden olmaz mı ışıl hanım
Hünerliparmaklar • 21 Ocak 2019, 01:39
Tabii ki olur, ana kuzusu ipiyle yapılıyor.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com