Ana Sayfa » Bebek Örgüleri » Örgü Modelleri » Patik Modelleri / KURABİYE CANAVARI PATİK YAPIMI
0 Yorum 3,265 Görüntülenme 29 Aralık 2017

Kurabiye Canavarı Patik Yapımı

KURABİYE CANAVARI PATİK YAPIMI

Hayırlı günler bayanlar, çocuklarımızın çok seveceği, eskilerden hatırladığımız Kurabiye Canavarı Patik Yapımını sizlerle paylaşıyorum, gerçekten çok şirin ve güzel olmuş, gözlerine bayıldım, sizlerinde görünce çok beğeneceğini düşünüyorum.

Figürlü Patik Modeli

Kurabiye Canavarı Patik Modeline, sihirli halka yaparak başlıyoruz, halkımızın kenarını 6 tane sık iğne ile dolduruyoruz ve işlemeye devam ediyoruz, yapımı çok kolay, Kübra Hanım gayet detaylı şekilde bizlere anlatmış, tığ işi biliyorsanız kolaylıkla yapabilirsiniz. Patiğimizi işledikten sonra, gözlerini kulaklarını sonradan işleyip, üzerine dikerek birleştiriyoruz, ister kız çocuklarına yapın, isterseniz erkek çocukları için, her ikisine de olacaktır, gayet güzel ve eğlenceli bir patik modeli olmuş, ben çok beğendim, çocuklarımızın da beğenerek kullanacağını düşünüyorum. Yapacak olanlara şimdiden kolay gelsin, iyi ve sağlıklı günlerde çocuklarımızın kullanması dileğiyle.

Çok sıcak tutacak tek parça halinde yapılan, Dikişsiz Saç Örgüsü Bere Yapımını sizlerle paylaşmıştım.

Evde veya en gezmelerinde kullanabileceğiniz, Saçaklı Bot Yapımına bir bakın derim.

Kübra Elif İncebey Çelike Kurabiye Canavarı Patik Modeli Yapımı Anlatımlı Videosu için teşekkür ederiz.

Tığ İşi Kurabiye Canavarı Patik Yapılışı

Kurabiye Canavarı Patik Yapımı Video

(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com