Ana Sayfa » İğne Oyaları » Oya Örnekleri / KUYRUKLU ÇİÇEK İĞNE OYASI YAPIMI
0 Yorum 14,084 Görüntülenme 12 Mayıs 2018

Kuyruklu Çiçek İğne Oyası Yapımı

KUYRUKLU ÇİÇEK İĞNE OYASI YAPIMI

Evinizden bereket huzur mutluluk hiç eksik olmasın, daima kalbiniz huzurla dolsun, Rabbim huzurunuzu hiç eksik eylemesin. Çok güzel ve değişik bir iğne oyası modeli olan, Kuyruklu Çiçek İğne Oyası Yapımını sizlerin de görmenizi istedim, gerçekten farklı ve çok güzel bir model, oldukça gösterişli duruyor, namaz örtüsü kenarlarına veya havlu kenarlarına çok yakışacak bir iğne oyası modeli.

Çiçekli İğne Oyası

Bu güzel iğne oyası modelimiz Marifetli Eller 2018 İğne Oyaları içerisinde yer almış, görünümüyle dikkat çeken Tomurcuklu Çiçek İğne Oyası Modelimiz de, değişik renkler kombin edilmiş, sizler yapacağınız yazmanın içindeki renklere uygun olarak yaparsanız, daha hoş ve güzel duracaktır, şimdiden yapacak olanlara kolay gelsin, iyi günlerde kullanın hanımlar.

Daha önceden sizlerle paylaşmış olduğum Çiçekli İğne Oyaları içerisinde yer alan, Üç Boyutlu Çiçek İğne Oyası Yapımına da bakmadan geçmeyin derim, çok hoş ve güzel bir model.

Marifetli Eller Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış olduğu Kuyruklu Çiçek İğne Oyası Nasıl Yapılır? anlatımlı videosu için teşekkür ederiz.

Kuyruklu Çiçek İğne Oyası Modeli

Kuyruklu Çiçek İğne Oyası Yapımı Video

(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com