Ana Sayfa » Örgü Modelleri » Patik Modelleri / KUZULU BAYAN PATİK YAPIMI
0 Yorum 4,300 Görüntülenme 03 Ocak 2018

Kuzulu Bayan Patik Yapımı

KUZULU BAYAN PATİK YAPIMI

Merhaba bayanlar, çok şeker ve değişik bir patik modeliyle birlikteyiz, sizlerle Kuzulu Bayan Patik Yapımını paylaşıyorum, gerçekten görünümü olarak çok değişik olmuş, görünce ben çok beğendim, sizlerinde beğeneceğini umuyorum.

Kuzulu Bayan Patik Modelinde, 5 numara 1.5mm tığ kullanılmış, ip olarak patik ipi ile işlenmiş, üst kısmı ana kuzusu ip ile yapılmış, çok şeker bir şey ortaya çıkmış. patiğimize öncelikle sihirli halka yaparak başlıyoruz ve 44 tırabzan olana kadar artırıyoruz, Ören Hanım 37-38 numara ayağa uygun yapmış, eğer daha küçük veya daha büyük ayaklar için yapacaksanız, her ayak numarası için 4 tırabzan eksiltin veya arttırın. Renkleri çok güzel olmuş, beyaz renk de çok güzel duracağını düşünüyorum, tabi renk seçimi tamamıyla size kalmış, yapacak olanlara şimdiden kolay gelsin, sıcacık bir kış geçirmeniz dileğiyle.

Salaş giysileri seviyorsanız, Yelek Panço Yapımına bakmadan geçmeyin derim.

İncili oya modeli arıyorsanız, Rüzgar Gülü Tığ Oyası Yapımına bir bakın derim.

Ören Hanıma Kuzulu Bayan Patik Yapımı Anlatımlı Videosu için teşekkür ederiz.

Kuzulu Patik Yapılışı

Kuzulu Bayan Patik Yapımı Video

2018 Patik Modelleri
(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com