Ana Sayfa » İğne Oyaları » Oya Örnekleri / LAVANTA ÇİÇEĞİ İĞNE OYASI YAPIMI
0 Yorum 13,256 Görüntülenme 24 Mart 2018

Lavanta Çiçeği İğne Oyası Yapımı

LAVANTA ÇİÇEĞİ İĞNE OYASI YAPIMI

Her geçen gün daha yeni iğne oyası modelleri çıkıyor, sizlerle çok beğendiğim Lavanta Çiçeği İğne Oyası Yapımını paylaşıyorum, gerçekten çok gösterişli ve yeni başlayanların bile kolaylıkla yapabileceği, bir iğne oyası modeli olmuş.

Lavanta Çiçeği Oya Modeli

Lavanta Çiçeği İğne Oyası Modeli Yapımında, üç renk oya ipi kullanılmış, yapımı gayet kolay, iğne oyası yeni işlemeye başlayanlar bile, bu modeli zorlanmadan yapabilirler. Yazma kenarlarına çok yakışacağını düşünüyorum, sizler dilerseniz fular kenarlarına da yaparak kullanabilirsiniz, her şekilde çok güzel olacaktır. Renklerini yazmanızın içindeki renklere uyumlu olarak yaparsanız, daha hoş olacaktır veya dilerseniz tek renk yazmalara rengarenk de yapabilirsiniz. Daha farklı iğne oyası modellerini sizlerle paylaşmıştım, onlara da bakarak fikir edinebilirsiniz, yapmak isteyenlere şimdiden kolay gelsin, iyi ve güzel günlerde kullanmanız dileğiyle.

Ayşenin İğne Oyalarına Lavanta Çiçeği İğne Oyası Yapımı Anlatımlı Videosu için teşekkür ederiz.

Lavanta Çiçeği İğne Oyası Yapımı Video

(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com