Ana Sayfa » Oya Örnekleri / LAVANTA TIĞ OYASI MODELİ YAPIMI
0 Yorum 26,640 Görüntülenme 01 Kasım 2018

Lavanta Tığ Oyası Modeli Yapımı

LAVANTA TIĞ OYASI MODELİ YAPIMI

Gününüz hayırlı ve bereketli olsun hanımlar. Rabbim bereketi hayrı sizlerden hiç eksik eylemesin. Güzel ve değişik tığ oyası modelleri yapılmaya devam ediliyor, 2019 tığ oyası modelleri arasında yerini alacak, çok hoş ve çok güzel görünümlü Lavanta Tığ Oyası Modeli Yapımını sizlerle paylaşıyorum, gerçekten çok güzel olmuş, ben bu modeli çok beğendim umuyorum ki sizlerde beğenirsiniz.

Lavanta Oya Modeli

Tığ oyası modelimiz Tam Anne 2019 Tığ Oyası Modelleri arasında yerini almış, Lavanta Tığ Oyası Yapımında lavantaya uygun renkler seçilmiş, sizler tabii ki gönlünüze göre farklı renklerde yapabilirsin, her rengin bu oya modeline yakışacağını düşünüyorum, çeyizlik olarak da yapılabilecek hoş bir oya modeli. Yapacak olanlara şimdiden kolay gelsin, mutlu ve huzurlu günlerde kullanın inşAllah.

Daha önceden sizlerle paylaştığım 2019 Tığ Oyası Modelleri arasında yer alan, Ağaç Üstünde Yapraklar Tığ Oyası Yapımına da bir bakın derim.

Tam Anne Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış olduğu Lavanta Tığ Oyası Modeli Nasıl Yapılır? anlatımlı videosu için teşekkür ederiz.

Lavanta Tığ Oyası Modeli Yapımı Video

163 Tane Tığ Oyası Modelleri
(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com