Ana Sayfa » Bebek Örgüleri » Bebek Yelek Modelleri » Örgü Modelleri / LİMON ÇİÇEĞİ BEBEK YELEĞİ MODELİ YAPIMI
0 Yorum 9,311 Görüntülenme 20 Mayıs 2018

Limon Çiçeği Bebek Yeleği Modeli Yapımı

LİMON ÇİÇEĞİ BEBEK YELEĞİ MODELİ YAPIMI

Hayırlı günler hanımlar, Rabbim evinizi bereketli huzurlu eylesin, yüzünüz daima gülsün, daima huzurlu olun inşAllah. Değişik ve güzel görünen, bebek yelek modelleri içerisinde yer alacak, Limon Çiçeği Bebek Yeleği Modeli Yapımını sizlerle paylaşıyorum, değişik bir model olmuş, bu örgü modelini bebek yeleklerine uygulayabilirsiniz veya değişik bebek örgülerinde kullanabilirsiniz.

Limon Çiçeği Örgü Modeli

Bu güzel örgü modelimiz Pembeli Örgüler Bebek Yeleği Modelleri içerisinde yerini almış. İki Şişle Örülen Limon Çiçeği Örgü Modelinde dilediğiniz renkleri yapabilirsiniz, her şekilde çok güzel olacaktır, renklerini değiştirerek kız veya erkek bebekler için yapabilirsiniz, ister kendi bebekleriniz için, isterseniz de doğum yapacaklara hediye olarak da yapabilirsiniz, şimdiden yapmak isteyenlere kolay gelsin.

Bebek Yeleği Modeli

Daha önceden sizlerle paylaştığım Bebek Yelekleri arasında yer alan, Deniz Dalgası Bebek Yelek Modeli Yapımına kesinlikle bakın derim, çok güzel bir kız bebek yelek modeli.

Pembeli Örgüler Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış olduğu Limon Çiçeği Bebek Yelek Modeli Nasıl Yapılır? anlatımlı videosu için teşekkür ederiz.

Limon Çiçeği Bebek Yeleği Modeli Yapımı Video

(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com