Ana Sayfa » Lif Modelleri / LOVE YAZILI UZUN LİF YAPIMI
0 Yorum 6,773 Görüntülenme 24 Şubat 2019

Love Yazılı Uzun Lif Yapımı

LOVE YAZILI UZUN LİF YAPIMI

Her gününüz huzur dolsun hanımlar. Rabbim huzurunuzu ve mutluluğunuzu hiç eksik eylemesin. Çok değişik lif modelleri yapılıyor, uzun lif modelleri içerisinde yerini alacak, Love Yazılı Uzun Lif Yapımını sizlerle paylaşıyorum, hem kullanışlı hem de çok güzel bir model olmuş, yazılı lif modeli seviyorsanız, bu modeli sizler de beğenebilirsiniz.

Love Yazılı Lif Yapımı

Lif modelimiz Pembeli Örgüler Uzun Lif Modelleri arasında yerini almış, Love Yazılı Uzun Lif Yapımında ana renk olarak beyaz kullanılmış, yazı için farklı renkler tercih edilmiş, sizler yazı için evde artan iplerinizi değerlendirebilirsiniz, modelimizin büyüklüğü iki karış kadar olmuş, dilerseniz bu modeli daha da uzun yapabilirsiniz, her şekilde çok güzel olacaktır. Yapacak olanlara şimdiden kolay gelsin, huzur dolu güzel günlerde kullanmanız dileğiyle.

Yazılı Uzun Lif Modeli

Sizlerle daha önceden paylaştığım Uzun Lif Modelleri arasında yer alan, Dama Uzun Lif Modeli Yapımına da bakmanızı tavsiye ederim.

Pembeli Örgüler Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış olduğu Love Yazılı Uzun Lif Nasıl Yapılır? anlatımlı videosu için teşekkür ederiz.

Love Yazılı Uzun Lif Yapımı Video

Lif Modelleri 2018 Yeni Sezon
(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com