Ana Sayfa » Mekik Oyası Modelleri » Oya Örnekleri / MEKİK OYASI KALP MODELİ YAPIMI
0 Yorum 9,385 Görüntülenme 13 Şubat 2018

Mekik Oyası Kalp Modeli Yapımı

MEKİK OYASI KALP MODELİ YAPIMI

Sevgili bayanlar, çıtı pıtı çok güzel bir mekik oyası ile birlikteyiz, sizlerle Mekik Oyası Kalp Modeli Yapımını paylaşıyorum, oyamız motifli bir oya olduğu için, istediğiniz şekilde, istediğiniz kenara kolaylıkla uygulayabilirsiniz.

Çiçekli Kalp Oyası

Mekik Oyası Kalp Modeli Yapımına, kalp motifimizi yaparak başlıyoruz, yapımı gayet kolay ve çok kısa sürede bitirebileceğiniz bir model, yapacağınız kenara ister iğne oyasıyla, isterseniz tığ oyasıyla model vererek, kalp motifimizi aralarına uygulayabilirsiniz. Marifetli Eller iğne oyası ile yapmış, çok güzel olmuş, sizler zevkinize göre yapabilirsiniz. Mekik oyası modelimizi yazma kenarlarına, mutfak havlusu kenarlarına ve fular kenarlarına yaparak kullanabilirsiniz, her şeye çok yakışacağını düşünüyorum. Çok hoş mini çıtı pıtı olmuş, buna benzer son çıkan mekik oyası modellerini hünerli parmaklar da bulabilirsiniz, yapacak olanlara şimdiden kolay gelsin, iyi ve güzel günlerde kullanmanız dileğiyle.

Marifetli Ellere Mekik Oyası Kalp Modeli Yapımı Anlatımlı Videosu için teşekkür ederiz.

Mekik Oyası Kalp Modeli Nasıl Yapılır


Mekik Oyası Kalp Modeli Yapılışı

Mekik Oyası Kalp Modeli Yapımı Video

(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com