Ana Sayfa » Örgü Modelleri / MENEKŞE MOTİF YAPILIŞI
0 Yorum 6,039 Görüntülenme 25 Şubat 2018

Menekşe Motif Yapılışı

MENEKŞE MOTİF YAPILIŞI

Sevgili bayanlar, sizlerle epey bir uğraş gerektiren, ama görünüm olarak çok hoş olan, Menekşe Motif Yapılışını paylaşıyorum, modelimiz çok harika olmuş, çok güzel görünüyor, ben bayıldım sizlerinde beğeneceğini düşünüyorum.

Motif Nasıl Yapılır

Menekşe Motif Yapılışında, 3,5 mm tığ kullanılmış ve ip olarak 7 renk ip kullanılmış. Modelimizin yapımı her ne kadar zahmetli görünse de, bitirdiğinizde buna değeceğini düşünüyorum. Çok hoş ve çok güzel tıpkı menekşeye benzeyen bir model ortaya çıkmış, zaman sorununuz yoksa sizde bu modeli yapabilirsiniz, Örgücü Şirin yapımını detaylı bir şekilde bizler için anlatmış, tığ işi biliyorsanız onunla birlikte zorlanmadan yapabilirsiniz. Modelimizin büyüklüğü 34- 35 santim civarı olmuş, tabii ki bu ipinizin kalınlığına göre değişebilir, bu modelle kırlent veya yatak örtüsü harika olacaktır, sizler değişik fikirlerinizle daha değişik şeyler üretebilirsiniz. Buna benzer motifli örgü modellerini hünerli parmaklarda bulabilirsiniz, yapmak isteyenlere şimdiden kolay gelsin, iyi ve güzel günlerde kullanmanız dileğiyle.

Menekşe Görünümlü Motif

Örgücü Şirine Menekşe Motif Yapılışı Anlatımlı Videosu için teşekkür ederiz.

Kare Menekşe Motif Yapımı

Menekşe Motif Yapılışı Video 1Menekşe Motif Yapılışı Video 2
(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com