Ana Sayfa » Örgü Modelleri / MEŞHUR ETOL ÖRNEĞİ YAPIMI
0 Yorum 13,817 Görüntülenme 11 Mart 2019

Meşhur Etol Örneği Yapımı

MEŞHUR ETOL ÖRNEĞİ YAPIMI

Hayırlı bereketli güzel günleriniz olsun hanımlar. Rabbim evinizden bereketi huzuru eksik eylemesin. Çok değişik örgü modelleri yapılıyor, iki şiş örgü modelleri içerisinde yerini alacak, Meşhur Etol Örneği Yapımını sizlerin de görmenizi istedim, değişik ve güzel bir model olmuş, ajurlu bir model, etol örneği arayanlar için farklı bir alternatif olabilir.

Etol Örgü Modeli

Örgü modelimiz Küçük Örgü Evi İki Şiş Örgü Modelleri arasında yerini almış, Meşhur Etol Örneği Yapımında kalın olmayan ince bir ip kullanılmış, ipe uygun şişlerle işlenmiş, çok hoş bir model olmuş, bu modeli beyaz tonlarında renklerle yaparak çeyizlerinize kaldırabilirsiniz, tabii ki renk seçimi her zamanki gibi sizin güzel gönlünüze kalmış, yapımını detaylı olarak videomuzu izleyerek görebilirsiniz. Şimdiden yapacak olanlara kolay gelsin, güzel günlerde kullanmanız dileğiyle.

Sizlerle daha önceden paylaştığım İki Şiş Örgü Modelleri arasında yer alan, Sıralı Çam Ağaçları Örgü Modeli Yapımına da bir bakın derim.

Küçük Örgü Evi Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış olduğu Meşhur Etol Örneği Nasıl Yapılır? anlatımlı videosu için teşekkür ederiz.

Meşhur Etol Örneği Yapımı Video

(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com