Ana Sayfa » Oya Örnekleri / MİNİK ÇİÇEKLİ FİRKETE OYASI YAPIMI
0 Yorum 15,821 Görüntülenme 09 Şubat 2018

Minik Çiçekli Firkete Oyası Yapımı

MİNİK ÇİÇEKLİ FİRKETE OYASI YAPIMI

Sevgili bayanlar, yapımı firkete ile olan bir oya modeliyle birlikteyiz, sizlerle Minik Çiçekli Firkete Oyası Yapımını paylaşıyorum, yapımı biraz uğraştırıcı gibi duruyor, ama daha önceden firkete ile oya yaptıysanız, sizin için fazla zor olmayacaktır.

Firkete Oyası Yapımı

Minik Çiçekli Firkete Oyası Modelinde, 22 numara tığ kullanılmış, firkete oya modelimizi tığ ve firkete kullanarak yapıyoruz. Öncelikle tığ yardımıyla firketeye ipimizi işliyoruz, daha sonra firketeden çıkardığımız modelimizi, yazmaya gelecek kısmını ve üst kısmını yaparak, renkli minik çiçekleri son olarak işliyoruz. Eliniz firkete ile oya yapmaya alışık ise, hiç zorlanmayacağınızı düşünüyorum, zaten Oya ve Dantel Dünyası yapımını detaylı bir şekilde anlatmış, videomuzu izleyerek sizlerde zorlanmadan yapabilirsiniz. Bu oya modelimizi yazma kenarlarına, mutfak havlusu kenarlarına yapabilirsiniz, değişik ve güzel bir oya modeli olmuş. Sizlerle paylaşmış olduğum tığ işi oya modellerine de bakmanızı tavsiye ederim, yapacak olanlara şimdiden kolay gelsin, iyi ve sağlıklı günlerde kullanmanız dileğiyle.

Minik Çiçekli Oya

Oya ve Dantel Dünyasına Minik Çiçekli Firkete Oyası Yapımı Anlatımlı Videosu için teşekkür ederiz.

Firkete Oyası Nasıl Yapılır

Minik Çiçekli Firkete Oyası Yapımı Video

163 Tane Tığ Oyası Modelleri
(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com