Ana Sayfa » Danteller / MOTİFLİ DANTEL FİSKOS ÖRTÜSÜ MODELİ
0 Yorum 3,182 Görüntülenme 28 Mart 2017

Motifli Dantel Fiskos Örtüsü Modeli

MOTİFLİ DANTEL FİSKOS ÖRTÜSÜ MODELİ

Şimdilerde dantel çok kullanılmasa da ama eskiden her şey el emeği göz nuruydu, sandıktan çıkan dantellerimizin yeri başkadır, çeyizimde olan Motifli Fiskos Örtüsü Modelini sizlerle paylaşmak istedim.

Motifli Dantel Fiskos Örtüsü Modeli Yapılışı

Eskiler yeniden moda oluyor, Motifli Fiskos Örtüsünü bugünlerde bende kullanırken sizlere modelin nasıl yapıldığı hakkında fikir vermek istedim. Motifli Fiskos Örtüsünün altına oturma odanıza uygun renklerde saten örtü sererek daha güzel hale getirebilirsiniz, ben bu şekilde yaptım.

3 boyutlu lif modeli arayanlara, Çeyizlik Gül Lif Modeli çok güzel bir alternatif olabilir.

Oya modellerin de inci seviyorsanız, Sıralı İnci Oya Modeli vazgeçilmeziniz olacaktır.

Motifli Dantel Fiskos Örtüsü Örneği

Motifli Fiskos Örtüsü Modeline öncelikle ortasından işleyerek, motif yaparak başlıyoruz, daha sonra filesini işliyoruz, sonrada bademlerini işliyoruz bu şekilde devam ediyoruz, motifler tek tek yapılarak birleştiriliyor, yine en ucuna motif yaparak tamamlıyoruz. Sizler için Motifli Fiskos Örtüsünü her açıdan fotoğrafladım. Model hakkında sorularınız varsa yorum yaparsanız cevaplayabiliriz.

Motifli Dantel Fiskos Örtüsü Nasıl Yapılır
(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com