Ana Sayfa » İğne Oyaları » Oya Örnekleri / MUSKALI İĞNE OYASI YAPIMI
0 Yorum 10,671 Görüntülenme 14 Ocak 2018

Muskalı İğne Oyası Yapımı

MUSKALI İĞNE OYASI YAPIMI

Merhaba bayanlar, her gün daha güzel oya modelleri çıkıyor, sizlerle görünümü çok güzel olan Muskalı İğne Oyası Yapımını paylaşıyorum, ben görünce bayıldım, çok güzel görünüyor, yapımı da gayet kolay, sizlerinde beğeneceğini umuyorum.

Organze Kurdele Yapımı

Muskalı İğne Oyası Modelinde, tuhafiyelerde satılan organze kurdele ile öncelikle muskalarımızı yapıyoruz, yapımı gayet kolay, Ören Hanım 1. videomuzda organze kurdeleyle nasıl muska yapıldığını bizlere anlatmış, daha sonra yazmamızın zürafasını yapıyoruz ve iğne oyası ile muskalarımızı bitiştirerek işliyoruz. Muskalarımızın uç kısmına en küçük incilerden yapıyoruz, bu şekilde çok güzel görünüyor, sizler yazmanızın içindeki renklere göre muskalar yaparak, modelimizi daha da güzelleştirebilirsiniz, bu tamamıyla sizin hünerli parmaklarınıza kalmış, kızlarımızın çeyizi içinde çok güzel bir parça olabilir. Yapacak olanlara şimdiden kolay gelsin, iyi ve sağlıklı günlerde kullanmanız dileğiyle.

Modeliyle çil çil görünen, Çilli Patik Yapımını sizlerle paylaşmıştım.

Kendinize veya kızlarınıza yapabileceğiniz, Baloncuklu Bere Yapımına bir bakın derim.

Muskalı İğne Oyası Yapılışı

Ören Hanıma Muskalı İğne Oyası Yapımı Anlatımlı Videosu için teşekkür ederiz.

Organze Kurdele Muska Yapımı VideoMuskalı İğne Oyası Yapımı Video
(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com