Ana Sayfa » Bebek Örgüleri » Örgü Modelleri » Patik Modelleri / NAZAR BONCUĞU AYAKKABI PATİK YAPIMI
0 Yorum 4,937 Görüntülenme 23 Ekim 2017

Nazar Boncuğu Ayakkabı Patik Yapımı

NAZAR BONCUĞU AYAKKABI PATİK YAPIMI

Hanımlar sizlerle çok harika görünen ve çok şeker olan Nazar Boncuğu Ayakkabı Patik Yapımını paylaşıyoruz, çok harika çok şirin, tıpkı spor ayakkabı görünümünde bir ev ayakkabısı.

Bebek Nazar Boncuğu Patik

Nazar Boncuğu Ayakkabı Patik Modeli, çok tatlı, kış gelirken çocuklarımıza en gerekli olan ihtiyaçlardan bir tanesi, ayaklarını sıcacık tutacak ev ayakkabısı modeli, bu kadar şirin bir şeyi yaparken çok eğleneceksiniz, keçe taban olması da ayrı bir avantaj, hem çok rahat olacak hem de çok sıcak tutacaktır, aynı zamanda da kayma tehlikesi yok, örgü taban kaymaya yatkın oluyor, keçe tabanı alıp çocuğunuzun ayağına göre keserek ayarlayabilirsiniz, yapacak olanlara şimdiden kolay gelsin, çocuklarımızın sıcacık sağlıklı kış günlerinde giymesi dileğiyle.

Çok zarif görünen havlu kenarına yapabileceğiniz İğne Oyası Yelpaze Modelini sizlerle paylaşmıştım.

Keçe taban üzerine yapılan Papatya Patik Modeline bakmadan geçmeyin.

Fenerbahçe Bebek Patik

Emelce Örgülere Nazar Boncuğu Ayakkabı Modeli Anlatımlı Yapımı Videosu için teşekkür ederiz.

Nazar Boncuğu Ayakkabı Patik Yapımı Video

2018 Patik Modelleri
(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com