Ana Sayfa » Oya Örnekleri / NAZAR BONCUĞU HAVLU KENARI YAPIMI
0 Yorum 11,113 Görüntülenme 07 Kasım 2017

Nazar Boncuğu Havlu Kenarı Yapımı

NAZAR BONCUĞU HAVLU KENARI YAPIMI

Sevgili hanımlar, sizlerle Nazar Boncuğu Havlu Kenarı Modelini paylaşıyorum, çok hoş olmuş, halkalarla yapılmış, nazar boncuğunu her ne kadar tasvip etmesem de, yine de güzel olmuş, nazar boncuğunun batıl inanç olduğunu herkes biliyordur.

Dantel Nazar Boncuğu Yapımı

Nazar Boncuğu Havlu Kenarı Modeli, orta kısmında yazma kenarına işlediğimiz halkaların en küçüğünün bir büyüğü kullanılmış, diğer büyük halkalar ise havlu kenarına işlediğimiz en büyük halkaların bir küçüğü olarak kullanılmış, yapımı biraz uğraştırıcı gibi gözükse de o kadar zor değil. Eğer sizler nazar boncuğu gibi görünmesin derseniz, farklı renklerde yapabilirsiniz, ama yine de çok güzel olmuş, ister kızlarınızın çeyizi için işleyelim isterseniz kendiniz için, yapacak olanlara şimdiden kolay gelsin, iyi ve sağlıklı günlerde kullanmanız dileğiyle.

Çok zarif ve güzel görünen Kelebek İğne Oyası Videolu Yapımını sizlerle paylaşmıştım.

Kare motiflerden oluşan Motifli Bayan Hırka Modeli Yapımına bakmanızı tavsiye ederim.

Oya Ve Dantel Dünyasına Nazar Boncuğu Havlu Kenarı Anlatımlı Yapımı Videosu için teşekkür ederiz.

Nazar Boncuğu Havlu Kenarı Yapımı Video

(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com