Ana Sayfa » Lif Modelleri / NAZAR BONCUKLU KARE LİF YAPIMI
0 Yorum 10,996 Görüntülenme 01 Mart 2018

Nazar Boncuklu Kare Lif Yapımı

NAZAR BONCUKLU KARE LİF YAPIMI

Sevgili bayanlar, sizlerle daha önceden kese ve uzun lif modelini paylaştığım, nazar boncuklu lif modellerinden olan, Nazar Boncuklu Kare Lif Yapımını şimdi paylaşıyorum, çok güzel olmuş, çok da kullanışlı bir lif modeli ortaya çıkmış.

Nazar Boncuklu Kare Lif Yapımında, 7 numara 1.3 mm tığ kullanılmış, sizler tabii ki elinize yatkın olan tığı kullanabilirsiniz. Lif modelimizin boyutları, eni 20 fıstık, boyu ise 19 fıstık olacak şekilde yapılmış, çok güzel ideal boyutlarda olmuş. Nazar boncuklu lifimizin yapımı da gayet kolay, daha önce lif modeli işlediyseniz, bu modeli de kolaylıkla yapabilirsiniz, diğer nazar boncuklu kese lif modelini ve nazar boncuklu uzun lif modelini de yaparak, üçlü takım halinde kullanabilirsiniz veya kızlarımızın çeyizine kaldırabilirsiniz, çok güzel olacaktır. Buna benzer takım lif modellerini ve yeni sezon lif modellerini sizlerle paylaşmaya devam edeceğim, yapacak olanlara şimdiden kolay gelsin, iyi ve güzel günlerde kullanmanız dileğiyle.

Ören Hanıma Nazar Boncuklu Kare Lif Yapımı Anlatımlı Videosu için teşekkür ederiz.

Nazar Boncuklu Kare Lif Yapılışı

Nazar Boncuklu Kare Lif Yapımı Video

Lif Modelleri 2018 Yeni Sezon
(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com