Ana Sayfa » Örgü Modelleri » Patik Modelleri / NİKE PATİK MODELİ YAPIMI
0 Yorum 8,041 Görüntülenme 09 Aralık 2017

Nike Patik Modeli Yapımı

NİKE PATİK MODELİ YAPIMI

Hayırlı günler bayanlar, sizlerle evde kullanabileceğiniz çok güzel Nike Patik Modeli Yapımını paylaşıyorum, ben çok beğendim çok güzel olmuş, umarım sizler de beğenirsiniz.

Keçe Taban Ev Ayakkabısı

Nike Patik Modeli, keçe taban üzerine işlenmiş, benim gibi keçe taban seviyorsanız, bu patik modeli tam size göre, Emel Hanım tabanının daha kalın olması için, iki tane keçe tabanı birleştirmiş ve deri kısmı alta getirip keçe kısmını iç tarafa olacak şekilde yapmış, bu sayede kaymadan yürüyeceğinizi düşünüyorum. Renk seçimi olarak çok güzel bir renk seçmiş, sizler dilerseniz daha değişik renklerde yapabilirsiniz, koyu renklerde yaparak erkek için de yapabilirsiniz, tığ işi biliyorsanız Emel Hanımın o güzel anlatımıyla kolaylıkla yapacağınıza düşünüyorum, yapacak olanlara şimdiden kolay gelsin, iyi ve sağlıklı günlerde kullanmanız dileğiyle.

Kızlarımızın çeyizine yapabileceğiniz, Firkete Motifli Tığ Oyası Yapılışını sizlerle paylaşmıştım.

2-4 yaş çocuklara yapabileceğiniz, Anakuzusu İple Erkek Çocuk Ceketi Yapımına bakmadan geçmeyin derim.

Tığ İşi Ev Ayakkabısı

Emelce Örgülere Nike Patik Modeli Anlatımlı Yapımı Videosu için teşekkür ederiz.

Nike Patik Modeli Yapımı Video

2018 Patik Modelleri
(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com