Ana Sayfa » Oya Örnekleri / NİŞAN YÜZÜĞÜ HAVLU KENARI YAPIMI
0 Yorum 16,034 Görüntülenme 15 Nisan 2018

Nişan Yüzüğü Havlu Kenarı Yapımı

NİŞAN YÜZÜĞÜ HAVLU KENARI YAPIMI

Sevgili bayanlar eviniz huzurla bereketle dolsun, kalbinizden huzur hiç eksik olmasın, yüzünüz daima gülsün inşallah. Bugün sizlerle eskilerde klasik olan ve modası hiç geçmeyen, güzel havlu kenarı modelleri arasında yerini alan, Nişan Yüzüğü Havlu Kenarı Yapımını paylaşıyorum, çok hoş ve güzel görünen bir model, bence her kızın çeyizinde olması gerek, ben bu modeli çok beğendim, umuyorum ki sizler de beğenirsiniz.

Bu hoş havlu kenarı modelimiz, Oya Ve Dantel Dünyası Havlu Kenarı Modelleri arasında yerini almış, yapımında iki renk ip kullanılmış, Geçmeli Havlu Kenarı Modelimiz görünümüyle çok hoş olmuş, rengini dilerseniz yapacağınız havlunun içindeki renklere uygun olarak yapabilirsiniz, daha da güzel olacaktır. Nasıl yapıldığını videomuzu izleyerek anlayabilirsiniz, şimdiden yapacak olanlara kolay gelsin, iyi günlerde kullanın inşAllah.

Sizlerle paylaşmış olduğum, Güzel Havlu Kenarı Modelleri arasında yer alan, Güllü Havlu Kenarı Yapımına da bir bakın derim, gerçekten çok güzel görünüyor.

Oya Ve Dantel Dünyası Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış olduğu Nişan Yüzüğü Havlu Kenarı Nasıl Yapılır? anlatımlı videosu için teşekkür ederiz.

Nişan Yüzüğü Havlu Kenarı Modeli

Nişan Yüzüğü Havlu Kenarı Yapımı Video

(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com