Ana Sayfa » Oya Örnekleri / ÖMÜR YEDİREN TIĞ OYASI YAPIMI
0 Yorum 8,514 Görüntülenme 24 Ekim 2018

Ömür Yediren Tığ Oyası Yapımı

ÖMÜR YEDİREN TIĞ OYASI YAPIMI

Gününüz hayırlı ve bereketli olsun bayanlar. Rabbim şer olanları sizlerden uzak hayır olanları yakın eylesin. Değişik ve farklı oya modelleri yapılmaya devam ediliyor, büyük oya modelleri arasında yer alacak zorlayıcı ve güzel görünen, Ömür Yediren Tığ Oyası Yapımını sizlerle paylaşıyorum, isminden de anlaşılacağı gibi oya modelimiz biraz büyük ve uğraştırıcı, bu tür modelleri seviyorsanız sizler için farklı bir alternatif olabilir.

Zor Oya Modeli

Tığ oyası modelimiz Oya Ve Dantel Dünyası Büyük Oya Modelleri içerisinde yerini almış, Ömür Yediren Oya Modeli Yapımında yeşil kısmından başlayarak işliyoruz, daha sonra üst kısmını yapıyoruz, biraz uğraştırıcı olsa da bitirdiğinizde buna değecektir. Bu modeli çeyizlik olarak da yapabilirsiniz, şimdiden yapmak isteyen herkese kolay gelsin, umuyorum ki fazla zorlanmadan bu modeli tamamlarsınız, iyi günlerde kullanın inşAllah.

Daha önceden sizlerle paylaştığım güzel oya modelleri içerisinde yer alan, Katlı Fıstık Tığ Oyası Yapımına da bir göz atın derim.

Oya ve Dantel Dünyası Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış olduğu Ömür Yediren Tığ Oyası Nasıl Yapılır? anlatımlı videosu için teşekkür ederiz.

Ömür Yediren Tığ Oyası Yapımı Video

163 Tane Tığ Oyası Modelleri
(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com