Ana Sayfa » Oya Örnekleri / ORGANZE KURDELE İLE İNCİLİ DUT OYASI YAPIMI
0 Yorum 17,939 Görüntülenme 19 Mart 2018

Organze Kurdele İle İncili Dut Oyası Yapımı

ORGANZE KURDELE İLE İNCİLİ DUT OYASI YAPIMI

Değişik ve farklı oya modellerini sizlerle paylaşmaya devam ediyorum, sizlerle Organze Kurdele İle İncili Dut Oyası Yapımını paylaşıyorum, görünümü çok hoş olmuş, yapımı karışık gibi görünse de gayet basit, kolaylıkla yapabileceğiniz bir oya modeli.

Kurdeleyle İncili Oya Yapımı

Organze Kurdele İle İncili Dut Oyası Yapımında, inci boncuklar kullanılmış, organze tül olarak, renkli kısmı için 1 santimlik, yeşil kısmı için ise 2 santimlik organize kurdele kullanılmış, her bir dut modeli için 5 inci kullanılmış, biraz büyük gibi olmuş, sizler dilerseniz 3 veya 4 inci kullanarak da yapabilirsiniz. Dut motiflerimizi bitirdikten sonra, yazma kenarımıza dilediğimiz modeli yaparak birleştiriyoruz, ister tığ ile yazma kenarımızı işleyebilirsiniz, isterseniz iğne işi de yapabilirsiniz, bu sizin güzel gönlünüze kalmış. Oya modelimizi yazma kenarlarına yapabileceğiniz gibi, mutfak havlusu kenarlarına da gayet güzel olacaktır. Sizlerle yeni çıkan oya modellerini paylaşmaya devam edeceğim, yapmak isteyenlere şimdiden kolay gelsin, iyi ve güzel günlerde kullanmanız dileğiyle.

Oya Ve Dantel Dünyasına Organze Kurdele İle İncili Dut Oyası Yapımı Anlatımlı Videosu için teşekkür ederiz.

Organze Kurdele İle İncili Dut Oyası Yapılışı

Organze Kurdele İle İncili Dut Oyası Yapımı Video

163 Tane Tığ Oyası Modelleri
(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com