Ana Sayfa » Bebek Örgüleri » Örgü Modelleri / ÖRGÜ ÇOCUK KAZAĞI ÖRNEĞİ YAPIMI
0 Yorum 2,938 Görüntülenme 17 Mart 2017

Örgü Çocuk Kazağı Yapımı

ÖRGÜ ÇOCUK KAZAĞI ÖRNEĞİ YAPIMI

Çocuklarınızın üzerinde hem çok şık duracak hem de çok sıcak tutacak, sağlıklı bir Çocuk Kazak Örneğini sizlerle paylaşıyorum.

Örgü Çocuk Kazağı Örneği

Komşumun oğluma hediye olarak ördüğü Çocuk Kazağını soğuk kış günlerinde oğluma çok beğenerek giydirdim, sizler de kendi ellerinizle ördüğünüz bu Çocuk Kazak Modelini çocuğunuza gönül rahatlıyla giydirebilirsiniz.

Çocuk Kazak Modeline alt dan lastik örerek başlıyoruz, fotoğraf da gördüğünüz model 3-4 yaş için olacak boyutta, siz istediğiniz yaşa göre ilmek sayısını yaparak örneği örebilirsiniz. Kolları son olarak örüp dikebilirsiniz. Sağlıkla güzel günlerde kullanmanız dileğiyle.

Örgü Çocuk Kazağı Nasıl Yapılır
(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com