Ana Sayfa » Lif Modelleri / ORTASI ÇİÇEKLİ ÇEYİZLİK LİF YAPIMI
0 Yorum 4,765 Görüntülenme 27 Şubat 2018

Ortası Çiçekli Çeyizlik Lif Yapımı

ORTASI ÇİÇEKLİ ÇEYİZLİK LİF YAPIMI

Sevgili hanımlar, çok güzel çeyizlik olabilecek, Ortası Çiçekli Çeyizlik Lif Yapımını sizlerle paylaşıyorum, hem güzel olmuş hem de çok kullanışlı görünüyor, değişik lif modeli arıyorsanız güzel bir alternatif olabilir.

Çiçekli Lif Yapılışı

Ortası Çiçekli Çeyizlik Lif Yapımında, lif ipi kullanılmış ve tığ olarak Emel Hanım elinize yatkın olan tığı kullanmanızı önermiş, lif modelimizi orta kısmından başlayarak işliyoruz, yapımı gayet kolay, daha önce lif modeli işlediyseniz, bu modeli de zorlanmadan kolaylıkla yapacağınızı düşünüyorum. Renkleri güzel olmuş, sizler daha farklı renklerde ve daha çeşitli renklerde yapabilirsiniz, isteyenler iki renk bile yapabilirler veya artan iplerinizi değerlendirmek amacıyla, çok renkli de yapabilirsiniz, bu sizin güzel gönlünüze kalmış. Sizlerle her geçen gün daha farklı ve daha güzel yeni sezon lif modellerini paylaşmaya devam edeceğim, yapacak olanlara şimdiden kolay gelsin, iyi ve güzel günlerde kullanmanız dileğiyle.

Çiçekli Lif Modeli

Emelce Örgülere Ortası Çiçekli Çeyizlik Lif Yapımı Anlatımlı Videosu için teşekkür ederiz.

Ortası Çiçekli Çeyizlik Lif Yapımı Video

Lif Modelleri 2018 Yeni Sezon
(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com