Ana Sayfa » Örgü Modelleri / ÖRÜMCEKLİ BAHARLIK YELEK YAPIMI
0 Yorum 8,094 Görüntülenme 20 Mayıs 2018

Örümcekli Baharlık Yelek Yapımı

ÖRÜMCEKLİ BAHARLIK YELEK YAPIMI

Hayırlı ve huzurlu günleriniz olsun bayanlar, Rabbim şerleri sizden uzak hayırları yakın etsin. Serin havalarda kullanabileceğiniz bayan yeleklerine uygulayabileceğiniz, tığ işi bayan yelek modelleri arasında yer alacak, Örümcekli Baharlık Yelek Modeli Yapımını sizlerle paylaşıyorum, gerçekten modeliyle çok hoş duruyor, tığ işi olması da iki şiş örmeyi bilmeyenler için bir avantaj olmuş.

Örümcekli Yelek Modeli

Bu güzel baharlık yelek modelimiz Tam Anne Tığ İşi Yelek Modelleri içerisinde yerini almış. Tığ İşi Baharlık Yelek Modelimiz de tek renk ip kullanılmış, sizler bu modelde yazlık ipler kullanabilirsiniz, modelimiz duruşuyla çok hoş görünüyor, tığ işi işlemeyi biliyorsanız videomuzu izleyerek bu modelin nasıl yapıldığını kolaylıkla anlayabilirsiniz, şimdiden yapacak olanlara kolay gelsin.

Sizlerle önceden paylaştığım Bayan Yelek Modelleri arasında yer alan, Kolay Yelpaze Yelek Modeli Yapımına da bir bakın derim, sizler için değişik fikir olabilir.

Tam Anne Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış olduğu Örümcekli Baharlık Yelek Modeli Nasıl Yapılır? anlatımlı videosu için teşekkür ederiz.

Örümcekli Baharlık Yelek Yapımı Video

(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com