Ana Sayfa » Oya Örnekleri / ÖRÜMCEKLİ FISTIKLI MOTİF TIĞ OYASI YAPIMI
0 Yorum 8,281 Görüntülenme 13 Kasım 2017

Örümcekli Fıstıklı Motif Tığ Oyası Yapımı

ÖRÜMCEKLİ FISTIKLI MOTİF TIĞ OYASI YAPIMI

Sevgili hanımlar fıstıklı oya modelinin birçok örneğini sizlerle paylaşmıştık, şimdi sizlerle Örümcekli Fıstıklı Motif Tığ Oyasını paylaşıyorum, çok güzel olmuş, isterseniz bunu yazma kenarına, mutfak havlu kenarına da uygulayabilirsiniz.

İnci Çiçekli Tığ Oyası

Örümcekli Fıstıklı Motif Tığ Oyası Yapımın da ilk önce motiflerimizi döküyoruz, daha sonra yeşil kısmını işliyoruz, döktüğümüz motifi iğne iplikle ortasına inci koyarak dikiyoruz, biraz uğraştırıcı gibi dursa da bittiğinde çok güzel olduğunu göreceksiniz, yeşil yaprak kısmını dilerseniz siz farklı model de uygulayabilirsiniz, bu sizin zevkinize kalmış. İster kendiniz için yapın, isterseniz kızlarınızın çeyizine kaldırın, bu güzel modeli yapacak olanlara şimdiden kolay gelsin, iyi ve sağlıklı günlerde kullanmanız dileğiyle.

Değişik lif modeli arayanlar Ponpon Lif Yapılışına bakmadan geçmeyin derim.

Yelek, şapka, hırka ve daha birçok örgü modelinde kullanabileceğiniz Tığ İşi Lastik Yapımına bakmanızda fayda var.

Oya Ve Dantel Dünyasına Örümcekli Fıstıklı Motif Tığ Oyası Anlatımlı Yapımı Videosu için teşekkür ederiz.

Örümcekli Fıstıklı Motif Tığ Oyası Yapımı Video

163 Tane Tığ Oyası Modelleri
(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com