Ana Sayfa » Oya Örnekleri / ÖRÜMCEKLİ KOLAY TIĞ OYASI YAPIMI
0 Yorum 7,837 Görüntülenme 06 Mayıs 2018

Örümcekli Kolay Tığ Oyası Yapımı

ÖRÜMCEKLİ KOLAY TIĞ OYASI YAPIMI

Gününüz hayırlı bereketli olsun sevgili hanımlar, kalbinizden huzur hiç eksik olmasın, Rabbim huzurunuzu daim eylesin. Değişik oya modellerine her geçen gün daha da yenileri ekleniyor, sizlerle 2018 tığ oyası modelleri arasında yerini alan, Örümcekli Kolay Tığ Oyası Yapımını paylaşıyorum, modelimiz iki renkten oluşmuş, sizler dilerseniz üç renk de yapabilirsiniz, her şekilde çok güzel olacaktır.

Örümcekli Oya Modeli

Tığ oyası modelimiz Oya Ve Dantel Dünyası 2018 Oya Modelleri içerisinde yerini almış. Örümcekli Kolay Oya Modelimizi yazma kenarlarına yapabilirsin, değişik ve farklı bir oya modeli olmuş, renklerini yapacağınız yazmanın içindeki renklere uyumlu yaparsanız daha da hoş olacaktır, şimdiden yapacak olanlara kolay gelsin.

Daha önceden sizlerle paylaşmış olduğum, Örümcekli Tığ Oyası Modelleri arasında yerini alan, Örümcekli Kum Boncuklu Çiçek Tığ Oyası Yapılışına da bir bakın derim.

Oya Ve Dantel Dünyası Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış olduğu Örümcekli Kolay Tığ Oyası Nasıl Yapılır? anlatımlı videosu için teşekkür ederiz.

Örümcekli Kolay Tığ Oyası Yapımı Video

163 Tane Tığ Oyası Modelleri
(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com