Ana Sayfa » Oya Örnekleri / OYALI LOHUSA YAZMA MODELLERİ
0 Yorum 10,290 Görüntülenme 28 Mart 2017

Oyalı Lohusa Yazma Modelleri

OYALI LOHUSA YAZMA MODELLERİ

Şimdilerde lohusalara değişik taçlar çıksa da, eskilerden gelen aslında Oyalı Lohusa Yazma Modelleridir, anneciğim benim için sağ olsun bol bol işlemiş.

Aşağıda göreceğiniz Kurdeleli Lohusa Oyasını ben oğlumun doğumunda kullanmıştım. Ben yazmadan yanayım, çünkü eski adetleri çok seviyorum, ayrıca tesettür de bunu gerektiriyor.

Sizler için çeyizimde bulunan Oyalı Lohusa Yazma Örneklerini fotoğrafladım, ben kırmızıyı çok sevdiğim için çeyizimde ki Oyalı Lohusa Yazmalarım kırmızı, sizler isterseniz erkek bebeği için mavi, kız bebeği için pembe de kullanabilirsiniz.

Doğum yapacaklara Oyalı Loğusa Yazma Modelleri çok güzel bir alternatif olabilir. ALLAH herkese hayırlı evlatlar nasip etsin. Bebeğinize biran önce kavuşmanız dileğiyle.
Resimleri Büyütmek İçin Üzerine Tıklayın!
163 Tane Tığ Oyası Modelleri
(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com