Ana Sayfa » İğne Oyaları » Oya Örnekleri / PAMUK ŞEKERİ İĞNE OYASI MODELİ YAPIMI
0 Yorum 6,290 Görüntülenme 08 Kasım 2018

Pamuk Şekeri İğne Oyası Modeli Yapımı

PAMUK ŞEKERİ İĞNE OYASI MODELİ YAPIMI

Eviniz bereketli ve huzurlu olsun hanımlar. Rabbim bereketi ve huzuru yuvanızdan hiç eksik eylemesin. Çok farklı ve değişik iğne oyası modelleri yapılıyor, değişik iğne oyası modelleri arasında yerini alacak, gerçekten çok farklı olan Pamuk Şekeri İğne Oyası Modeli Yapımını sizlerle paylaşıyorum, modelimiz biraz farklı iri bir model, havlu kenarlarına, mutfak havlusu kenarlarına güzel olacaktır.

Çiçekli İğne Oyası Yapımı

İğne oyası modelimiz Marifetli Eller İğne Oyası Modelleri arasında yerini almış, Pamuk Şekeri İğne Oyası Yapımında renk uyumu çok hoş şekilde yapılmış, sizler dilerseniz yapacağınız havlu içindeki renklere uygun olarak renkler seçerek yapabilirsiniz, çok hoş ve güzel olacaktır. Yapmak isteyenlere şimdiden kolay gelsin, en güzel günlerde kullanmanız dileğiyle.

Havlu Kenarı İğne Oyası

Daha önceden sizlerle paylaştığım 2019 İğne Oyası Modelleri arasında yerini alan, 2019 Yeni Çeyizlik İğne Oyası Yapımına da bir göz atın derim.

Marifetli Eller Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış olduğu Pamuk Şekeri İğne Oyası Modeli Nasıl Yapılır? anlatımlı videosu için teşekkür ederiz.

Pamuk Şekeri İğne Oyası Modeli Yapımı Video

(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com