Ana Sayfa » Lif Modelleri / PAPATYALI YILDIZ LİF YAPIMI
0 Yorum 11,010 Görüntülenme 27 Şubat 2018

Papatyalı Yıldız Lif Yapımı

PAPATYALI YILDIZ LİF YAPIMI

Merhaba hanımlar, güzel bir yıldız lif modeliyle birlikteyiz, sizlerle Papatyalı Yıldız Lif Yapımını paylaşıyorum, değişik ve güzel olmuş, papatya çiçekleri çok yakışmış, çeyizlik lif modeli olarak yapabilirsiniz.

Yıldız Lif Yapımı

Papatyalı Yıldız Lif Yapımında, öncelikle papatya çiçekler yaparak başlanmış, papatya çiçekleri birbirine birleştirerek işliyoruz, daha sonra düz bir model olan yıldız lif modelini işliyoruz ve yaptığımız papatya çiçekleri, modelimizin üzerine dikerek birleştiriyoruz. Biraz zaman alan bir lif modeli olmuş, ama bitirdiğinizde buna değecektir. Renkleri papatya ile çok uyumlu olmuş, aynı renklerde yaparsanız aynı güzelliği yakalayabilirsiniz. Kızlarımızın çeyizi için veya hediyelik olarak da yapabilirsiniz, çok hoş bir lif modeli olmuş, farklı ve güzel lif modellerini hünerli parmaklar da bulabilirsiniz, yapmak isteyenlere şimdiden kolay gelsin, iyi ve güzel günlerde kullanmanız dileğiyle.

Papatya Çiçek Yapımı

Ören Hanıma Papatyalı Yıldız Lif Yapımı Anlatımlı Videosu için teşekkür ederiz.

Papatya Çiçekli Yıldız Lif Yapımı

Papatyalı Yıldız Lif Yapımı Video

Lif Modelleri 2018 Yeni Sezon
(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com