Ana Sayfa » Örgü Modelleri / PARMAKSIZ FISTIKLI ELDİVEN YAPILIŞI
0 Yorum 10,128 Görüntülenme 04 Kasım 2017

Parmaksız Fıstıklı Eldiven Yapılışı

PARMAKSIZ FISTIKLI ELDİVEN YAPILIŞI

İyi günler hanımlar, bugün sizlerle kış günlerinde ihtiyacımız olacak, hem de yapımı çok kolay, Parmaksız Fıstıklı Eldiven Modelini paylaşıyoruz, çok güzel olmuş ben bayıldım, hemen bir tane ben de ördüm.

Yarım Parmak Eldiven Yapılışı

Parmaksız Fıstıklı Eldiven Modelini kendimde işlediğimden yukarıda bahsetmiştim, o kadar zevkli bir model ki, bir günde hemen bitiyor, bilek kısmından başlanıyor ve 34 tırabzanla başlıyoruz, tırabzanları belinden bağlayarak bilek kısmını bitiriyoruz, daha sonra fıstık kısmını başlıyoruz. Sevgili Emel Hanım çok güzel ve detaylı bir şekilde anlatmış, sizler de beğendiyseniz onunla birlikte işleyebilirsiniz, ben beyaz yaptım ve resmini paylaştım, sizler de yaptıklarınızı bizimle paylaşırsanız sevinirim, yapacak olanlara şimdiden kolay gelsin, iyi ve sağlıklı kış günlerinde kullanmanız dileğiyle.

Sizlerle çok güzel görünen rengarenk, Renk Patik Modeli Yapımı Anlatımlı Videosunu paylaşmıştım.

Değişik ve kullanışlı aynı zamanda çok renkli Kırkyama Lif Modeline bir bakın derim.

Parmaksız Eldiven Yapımı

Emelce Örgülere Parmaksız Fıstıklı Eldiven Modeli Anlatımlı Yapımı Videosu için teşekkür ederiz.

Parmaksız Fıstıklı Eldiven Yapılışı Video

(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com