Ana Sayfa » Patik Modelleri / PITIRCIK MODELİ TUNUS İŞİ PATİK YAPIMI
0 Yorum 19,296 Görüntülenme 09 Mart 2018

Pıtırcık Modeli Tunus İşi Patik Yapımı

PITIRCIK MODELİ TUNUS İŞİ PATİK YAPIMI

Tunus işi patik modellerini ben çok seviyorum, sıkı ve ayağı çok güzel sarıyor, sizlerle Pıtırcık Modeli Tunus İşi Patik Yapımını paylaşıyorum, modeliyle ve görünümüyle çok hoş olmuş, yeni sezon tunus işi patik modelleri arasında yerini alacaktır.

Tunus İşi Patik Modeli

Pıtırcık Modeli Tunus İşi Patik Yapımında, iki renk ip kullanılmış, model olarak yapımı gayet kolay, tığ işi biliyorsanız tunus işini de kolaylıkla yapacağınızı düşünüyorum, yapımını ayrıntılı olarak videomuzda izleyebilirsiniz. Çok güzel bir model olmuş, ayağınızda çok güzel duracaktır, renklerini zevkinize göre farklı renkler yapabilirsiniz, kendiniz için veya kızlarımızın çeyizi için de yaparak kaldırabilirsiniz. Sizlerle daha değişik tunus işi patik modellerini paylaşmıştım, onlara da bakabilirsiniz. Yapacak olanlara şimdiden kolay gelsin, iyi ve güzel günlerde, ayağınızın hep sıcak kalması dileğiyle.

Tam Anneye Pıtırcık Modeli Tunus İşi Patik Yapımı Anlatımlı Videosu için teşekkür ederiz.

Pıtırcık Modeli Tunus İşi Patik Yapımı Video

2018 Patik Modelleri
(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com