Ana Sayfa » Oya Örnekleri / PITIRCIKLI YELPAZE OYASI YAPIMI
0 Yorum 10,333 Görüntülenme 14 Aralık 2017

Pıtırcıklı Yelpaze Oyası Yapımı

PITIRCIKLI YELPAZE OYASI YAPIMI

İyi günler hanımlar, sizlerle çok güzel ve beğeneceğinizi düşündüğüm Pıtırcıklı Yelpaze Oyası Yapımını paylaşıyorum, ister yazma kenarına yapın, isterseniz mutfak havlusu kenarına yapın, her şekilde çok güzel olacaktır.

Yelpaze Oya Modelleri

Pıtırcıklı Yelpaze Oyası Modelinde, her zaman olduğu gibi öncelikle yazmamız tığ battısını yapıyoruz, daha sonra çubuk örümcek ve yuvalarımızı işliyoruz, son olarak yelpazelerimizi yuva ve çubuklar üzerine tutturarak işliyoruz, yapımı çok zor değil, sizlerde tığ işi biliyorsanız zorlanmadan yapacağınızı düşünüyorum. Yazmanızın renklerine göre renklerini değiştirebilirsiniz, isterseniz tek renk yazma kenarına, renkli yelpazeler olacak şekilde yapabilirsiniz, bu tamamıyla sizin zevkinize kalmış, kızlarımızın çeyizine de çok güzel olacaktır, yapacak olanlara şimdiden kolay gelsin, iyi ve güzel günlerde kullanmanız dileğiyle.

Dışarıda veya evde giyebileceğiniz, çok güzel Yarım Bot Modeli Yapımını sizlerle paylaşmıştım.

Kış soğuklarında boynunuzu sıcacık saracak, Şal Yaka Boyunluk Yapımına bir göz atın derim.

Oya ve Dantel Dünyasına Pıtırcıklı Yelpaze Oyası Anlatımlı Yapımı Videosu için teşekkür ederiz.

Pıtırcıklı Yelpaze Oyası Yapımı Video

163 Tane Tığ Oyası Modelleri
(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com