Ana Sayfa » Bebek Örgüleri » Örgü Modelleri / PONPON SÜSLEMELİ KOLAY BERE YAPIMI
0 Yorum 8,355 Görüntülenme 17 Aralık 2017

Ponpon Süslemeli Kolay Bere Yapımı

PONPON SÜSLEMELİ KOLAY BERE YAPIMI

Merhaba hanımlar, çok değişik ve güzel olan Ponpon Süslemeli Kolay Bere Yapımını sizlerle paylaşıyorum, yapımı aslında gayet kolay ve çok değişik, görünce sizlerle de paylaşmak istedim.

Ponpon Süslemeli Kolay Bere Modelinde, orta kalınlıkta bir ip ve misinalı şişler kullanılmış, siz dilerseniz normal şişlerde kullanabilirsiniz, 86 ilmek ile başlanıyor ve düz bir örgü örülerek bitirilmiş, sonra minik ponponlar dikilerek çapraz örgü modeli verilmiş, gerçekten çok değişik bir örgü modeli olmuş, ben görünce yapılışına çok şaşırdım. Sizler minik ponponlar bulamazsanız renkli inciler de kullanabilirsiniz veya Şeyma Hanım ponponlar yerine tığ ile fıstık yapabileceğini göstermiş, bu tamamen sizin zevkinize kalmış. bu bere modelimiz 1-6 yaş arası için gayet uygun, sizlerde yaparak çocuklarınızı sıcacık tutabilirsiniz, yapacak olanlara şimdiden kolay gelsin, iyi ve sağlıklı günlerde kullanmanız dileğiyle.

Kızlarımızın çeyizine yapabileceğiniz, Kolay Güllü Gelin Patiği Yapımını sizlerle paylaşmıştım.

Mutfak havlu kenarlarına çok yakışacak, Örümcekli Üç Motif Tığ Oyası Yapımına bir göz atın derim.

Şeymanın Örgü Modellerine Ponpon Süslemeli Kolay Bere Yapımı Anlatımlı Videosu için teşekkür ederiz.

Ponpon Süslemeli Kız Bere Yapımı

Ponpon Süslemeli Kolay Bere Yapımı Video

(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com