Ana Sayfa » Lif Modelleri / POPCORN ÇİÇEKLER LİF MODELİ YAPIMI
0 Yorum 5,863 Görüntülenme 13 Nisan 2018

Popcorn Çiçekler Lif Modeli Yapımı

POPCORN ÇİÇEKLER LİF MODELİ YAPIMI

Sevgili hanımlar yuvanızdan huzur mutluluk hiç eksik olmasın, yüzünüz daima gülsün, hep mutlu olun inşAllah. Değişik ve farklı lif modelleri her geçen gün çıkmaya devam ediyor, 2018 popcorn lif modellerinden olacak, çok değişik ve güzel görünen Popcorn Çiçekler Lif Modeli Yapımını sizlerle paylaşıyorum, görünümüyle yumuşak ve çok güzel olmuş, farklı lif modeli yapmak isteyenlere güzel bir alternatif olabilir.

Popcorn Çiçek Yapımı

Bu güzel lif modelimiz Sibelle Örgü 2018 Lif Modelleri içerisinde yerini almış, çok hoş ve güzel olmuş, Renkli Popcorn Lif Yapımın da çeşitli renkler kullanılmış, sizler evde artan iplerinizi bu model de değerlendirebilirsiniz, gerçekten çok yumuşak ve güzel görünüyor. Çeyizlik lif modelleri arasında da yerini alabilir, şimdiden yapacak olanlara kolay gelsin, güzel günlerde kullanın inşAllah.

Daha önceden sizlerle paylaşmış olduğum, Tığ İşi Lif Modelleri içerisinde yerini alan, Popcorn Lif Modeli Yapımına da bir göz atın derim.

Sibelle Örgü Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış olduğu Popcorn Çiçekler Lif Modeli Nasıl Yapılır? anlatımlı videosu için teşekkür ederiz.

Popcorn Çiçekler Lif Modeli Yapımı Video

Lif Modelleri 2018 Yeni Sezon
(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com