Ana Sayfa » Lif Modelleri / PORTAKAL ÇİÇEĞİ LİF YAPIMI
0 Yorum 4,848 Görüntülenme 14 Kasım 2018

Portakal Çiçeği Lif Yapımı

PORTAKAL ÇİÇEĞİ LİF YAPIMI

Eviniz bereketli ve huzurlu olsun hanımlar. Rabbim evinizden bereketi ve huzuru hiçbir zaman eksik eylemesin. Çok farklı ve güzel lif modelleri yapılıyor, 2019 lif modelleri arasında yerini alacak, çok güzel görünümlü Portakal Çiçeği Lif Yapımını sizlerle paylaşıyorum, gerçekten çiçekleri çok hoş olmuş, çok güzel görünüyor, ben bu modeli çok beğendim, umuyorum ki sizler de beğenirsiniz.

Motifli Portakal Çiçeği Lif

Lif modelimiz Sibelle Örgü 2019 Lif Modelleri arasında yerini almış, bu güzel Portakal Çiçeği Lif Yapımında turuncunun farklı renkleri kullanılmış, portakal rengi ile uyumlu olmuş, sizler tabii ki gönlünüze göre farklı renklerle de yapabilirsiniz, her şekilde çok güzel olacaktır, ayrıca bu modeli çeyizlik olarak da yapıp kaldırabilirsiniz. Şimdiden yapacak olan herkese kolay gelsin, güzel ve huzurlu günlerde kullanın inşAllah.

Sizlerle önceden paylaştığım 2019 Lif Modelleri arasında yer alan, Kar Tanesi Lif Modeli Yapılışına da bir göz atın derim.

Sibelle Örgü Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış olduğu Portakal Çiçeği Lif Nasıl Yapılır? anlatımlı videosu için teşekkür ederiz.

Portakal Çiçeği Lif Yapımı Video

Lif Modelleri 2018 Yeni Sezon
(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com