Ana Sayfa » Örgü Modelleri / PRATİK DÜĞÜM BOYUNLUK YAPILIŞI
0 Yorum 5,398 Görüntülenme 16 Aralık 2018

Pratik Düğüm Boyunluk Yapılışı

PRATİK DÜĞÜM BOYUNLUK YAPILIŞI

Gününüz hayırlı ve bereketli olsun hanımlar. Rabbim her işinizi daima hayırlı eylesin. Tığ işiyle güzellikler yapılmaya devam ediliyor, 2019 boyunluk modelleri içerisinde yerini alacak, çok güzel görünen Pratik Düğüm Boyunluk Yapılışını sizlerle paylaşıyorum, modelimizin görünümü çok değişik ve güzel olmuş, yapımı da gayet kolay.

Pratik Boyunluk Yapımı

Boyunluk modelimiz Örgücü Şirin 2019 Boyunluk Modelleri arasında yerini almış, çok hoş görünen Pratik Düğüm Boyunluk Yapılışında bir tane düz renkli bir tane de renk geçişli ip kullanılmış, salaş bir boyunluk elde edebilmek için, 10 mm lik tığ ile işlenmiş, yapımı çok kolay, tığ işi biliyorsanız 1 gün içinde yaparak hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Yapacak olanlara şimdiden kolay gelsin, en güzel günlerde kullanmanız dileğiyle.

Düğüm Boyunluk Modeli

Sizlerle önceden paylaştığım Boyunluk Modelleri arasında yer alan, Pirinç Örgü Dikişsiz Boyunluk Yapımına da bir bakın derim.

Örgücü Şirin Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış olduğu Pratik Düğüm Boyunluk Nasıl Yapılır? anlatımlı videosu için teşekkür ederiz.

Pratik Düğüm Boyunluk Yapılışı Video

(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com