Ana Sayfa » Lif Modelleri / PUF ÇİÇEKLİ İNCİLİ UZUN LİF YAPIMI
0 Yorum 12,925 Görüntülenme 02 Nisan 2018

Puf Çiçekli İncili Uzun Lif Yapımı

PUF ÇİÇEKLİ İNCİLİ UZUN LİF YAPIMI

Bayanlar her geçen gün çok değişik ve farklı lif modelleri çıkıyor, her biri birbirinden güzel ve değişik, hepsinden yapabilmeyi insan istiyor. Çeyizlik olarak yapılabilecek çok güzel süslü lif modelleri de bu aralar oldukça popüler, puf çiçekli lif modellerinden olabilecek, çok hoş görünümlü Puf Çiçekli İncili Uzun Lif Yapımını sizlerin de görmenizi istedim, rengi ile göz alıcı olmuş, hemen dikkat çekiyor, yapımıyla da bu modele kolay lif modellerinden diyebilirim.

Yumuşak ve kullanmaya kıyamayacağınız lif modelimiz, Örgü Sevdası 2018 Lif Modellerinden olmuş, yapımı da çok basit olan İncili Çiçekli Uzun Lif Modelimiz, tek renk ip kullanılarak yapılmış. Öncelikle orta kısmı kare şeklinde işlenerek kenar kısımları yapılmış, daha sonrasında puf çiçekleri yapılarak kenarlarına birleştirilmiş, en uç kısmı için ise, büyük halkalardan kullanılmış, çok harika olmuş, dilerseniz sizler farklı renkler veya iki üç renk de kullanabilirsiniz, bu şekilde daha değişik ve farklı lif modellerinden olacaktır. Hünerli parmaklarınızla harikalar çıkaracağınıza eminim, şimdiden hepinize kolay gelsin.

Sitemizde çok popüler olan Puf Çiçekli 2018 Lif Modellerinden olan, Puf Çiçekli Lif Modeli Nasıl Yapılır Videosuna bakmanızı ve fikirlerinizi yorum olarak belirtmenizi çok isterim.

Örgü Sevdasına bu çok güzel Puf Çiçekli İncili Uzun Lif Nasıl Yapılır? anlatımlı videosu için teşekkür ederim.

Çiçekli Süslü İncili Uzun Lif Yapımı

Puf Çiçekli İncili Uzun Lif Yapımı Video

Lif Modelleri 2018 Yeni Sezon
(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com