Ana Sayfa » Patik Modelleri / PUF ÇİÇEKLİ PATİK YAPIMI
0 Yorum 5,371 Görüntülenme 15 Şubat 2018

Puf Çiçekli Patik Yapımı

PUF ÇİÇEKLİ PATİK YAPIMI

Sevgili hanımlar, çok değişik ve çok istek alan, Puf Çiçekli Patik Yapımını sizlerle paylaşıyorum, gerçekten çok farklı bir patik modeli olmuş, rengarenk çiçek bahçesi gibi görünüyor, ayaklarınız da çok güzel duracağını düşünüyorum.

Puf Çiçekli Patik Modelinde, zemin kısmı olarak, sihirli halka ile başlayarak, ayak büyüklüğümüze göre patiğimizi işliyoruz, daha sonra puf çiçeklerimizi yaparak, üzerine dikerek veya silikon ile yapıştırarak birleştiriyoruz. Tek bir patik için 30 adet puf çiçek yapmalısınız, Ören Hanım rengarenk puf çiçekler yapmış, sizler isterseniz evde artan iplerinizi kullanarak, hem iplerinizi değerlendirebilir, hem de rengarenk çiçekler yapabilirsiniz. Çok hoş bir patik modeli olmuş, ister kendiniz için yapabilir, isterseniz kızlarınızın çeyizi için yaparak kaldırabilirsiniz, hatta daha ufak yaparak, çocuklarınız için bile yapabilirsiniz. Sizlerle son çıkan ve en güzel yeni sezon patik modellerini paylaşmaya devam edeceğiz, yapacak olanlara şimdiden kolay gelsin, iyi ve güzel günlerde kullanmanız dileğiyle.

Ören Hanıma Puf Çiçekli Patik Yapımı Anlatımlı Videosu için teşekkür ederiz.

Puf Çiçekli Patik Zemin Yapımı


Puf Çiçekli Patik Zemin Kısmı


Puf Çiçekle Patik Yapılışı


Çiçek Süslemeli Patik Yapımı

Puf Çiçekli Patik Yapımı Video

2018 Patik Modelleri
(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com