Ana Sayfa » Oya Örnekleri / RENGARENK KOLAY HAVLU KENARI YAPIMI
1 Yorum 13,690 Görüntülenme 12 Şubat 2018

Rengarenk Kolay Havlu Kenarı Yapımı

RENGARENK KOLAY HAVLU KENARI YAPIMI

Sevgili bayanlar, oya işlemeye yeni başlayanlar için, güzel bir model olan, Rengarenk Kolay Havlu Kenarı Yapımını sizlerle paylaşıyorum, yapımı çok kolay ve de güzel görünen bir oya modeli olmuş.

Rengarenk Kenar Modeli

Rengarenk Kolay Havlu Kenarı Modelinde, öncelikle kenar bandımızı işleyerek başlıyoruz, daha sonra modelimizi koyarak devam ediyoruz, 5 sıra model yapılmış ve en üst kısmına pimpirik modeli yapılarak tamamlanmış. Oya işlemeye yeni başlayanlar için, çok harika bir model olmuş, yapımı gayet kolay zorlanmadan yapabilirler, sizler dilerseniz modelimizi 5 sıra yerine daha da az yapabilirsiniz veya daha da fazla yapabilirsiniz, bu sizin güzel gönlünüze kalmış. Renk olarak her sıra için farklı renkler yapılabilir veya havlunuzun içindeki renklere uygun yaparsanız daha hoş olacaktır, Oya ve Dantel Dünyası bant kısmına kurdele için yer yapmış, isterseniz o kısma kurdele geçirerek süsleyebilirsiniz, bu sizin zevkinize kalmış. Sizlerle paylaşmış olduğum kenar modellerine bakmanızı tavsiye ederim, yapacak olanlara şimdiden kolay gelsin, iyi ve güzel günlerde kullanmanız dileğiyle.

Oya ve Dantel Dünyasına Rengarenk Kolay Havlu Kenarı Yapımı Anlatımlı Videosu için teşekkür ederiz.

Renkli Kolay Havlu Kenarı Yapılışı

Rengarenk Kolay Havlu Kenarı Yapımı Video

(1) Yorum Yapılmış
özlihan balçık • 07 Şubat 2019, 13:39
çok güzel bir örnek
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com