Ana Sayfa » Oya Örnekleri / RENKLİ BONCUKLAR TIĞ OYASI YAPILIŞI
0 Yorum 32,811 Görüntülenme 25 Mart 2018

Renkli Boncuklar Tığ Oyası Yapılışı

RENKLİ BONCUKLAR TIĞ OYASI YAPILIŞI

Salkımlı ve boncuklu oya modeli seviyorsanız, bu modeli çok beğeneceksiniz, sizlerle Renkli Boncuklar Tığ Oyası Yapılışını paylaşıyorum, çok güzel rengarenk olmuş, yapımı da gayet kolay, kısa sürede bitirebileceğiniz bir oya modeli olmuş.

Salkım Boncuklu Oya

Renkli Boncuklar Tığ Oyası Yapılışında, önceden tığ battısını yaptığımız yazmamıza, dondurma çubuğu kullanarak boncuklu kısımlarını yapıyoruz, yapımı dediğim gibi çok kolay, tığ işi biliyorsanız kısa sürede bitirebilirsiniz, dikkat etmeniz gereken önceden boncukları ipinize geçirmeniz. Oya modelimizi tek renk yazmalara yaparak kullanabilirsiniz, dilerseniz fular kenarlarına yaparak da kullanabilirsiniz, çok hoş olacaktır, kızlarımızın çeyizi için de yaparak kaldırabilirsiniz. Sizlerle paylaşmış olduğum diğer boncuklu oya modellerine bakarak fikir edinebilirsiniz, yapacak olanlara şimdiden kolay gelsin, iyi ve güzel günlerde kullanmanız dileğiyle.

Oya Hanıma Renkli Boncuklar Tığ Oyası Yapılışı Anlatımlı Videosu için teşekkür ederiz.

Renkli Boncuklar Tığ Oyası Modeli

Renkli Boncuklar Tığ Oyası Yapılışı Video

163 Tane Tığ Oyası Modelleri
(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com