Ana Sayfa » İğne Oyaları » Oya Örnekleri / SADE VE FARKLI İĞNE OYASI MODELİ YAPIMI
0 Yorum 8,325 Görüntülenme 21 Şubat 2019

Sade Ve Farklı İğne Oyası Modeli Yapımı

SADE VE FARKLI İĞNE OYASI MODELİ YAPIMI

Sağlıklı ve huzur dolu günleriniz olsun hanımlar. Rabbim huzurunuzu her zaman daim eylesin. Çok değişik iğne oyası modelleri yapılıyor, 2019 iğne oyası modelleri arasında yerini alacak, Sade Ve Farklı İğne Oyası Modeli Yapımını sizlerle paylaşıyorum, gerçekten çok değişik ve farklı olmuş, küçük ve tek renk olduğu için, yapımı uğraştırmayan kısa zamanda bitirebileceğiniz bir model.

Küçük İğne Oyası Modeli

İğne oyası modelimiz Marifetli Eller 2019 İğne Oyası Modelleri arasında yerini almış, Sade Ve Farklı İğne Oyası Modeli Yapımında tek renk ip kullanılmış, modelimizi yaparken hiç ip koparmadan devam edebilirsiniz. Bu modeli bebek yüz örtülerine, tülbent kenarlarına, mutfak havlusu kenarlarına dilerseniz yazma kenarlarına yaparak kullanabilirsiniz, her şekilde çok güzel olacaktır. Yapmak isteyenlere şimdiden kolay gelsin, en güzel günlerde kullanmanız dileğiyle.

Kolay İğne Oyası Modeli

Sizlerle daha önceden paylaştığım 2019 İğne Oyası Modelleri arasında yer alan, Değişik Yıldız Çiçek İğne Oyası Yapımına da bir bakın derim.

Marifetli Eller Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış olduğu Sade Ve Farklı İğne Oyası Modeli Nasıl Yapılır? anlatımlı videosu için teşekkür ederiz.

Sade Ve Farklı İğne Oyası Modeli Yapımı Video

(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com