Ana Sayfa » Patik Modelleri / SAKALLI BOT PATİK YAPILIŞI
0 Yorum 33,602 Görüntülenme 27 Şubat 2018

Sakallı Bot Patik Yapılışı

SAKALLI BOT PATİK YAPILIŞI

Sevgili hanımlar, sıkı ve güzel görünen, Sakallı Bot Patik Yapılışını sizlerle paylaşıyorum, model olarak sıkı ve ayağı sıcak tutacak bir patik modeli olmuş, görünüm olarak da çok güzel duruyor, ben çok beğendim sizlerle de hemen paylaşmak istedim.

Örgü Taban Patik Yapımı

Sakallı Bot Patik Modeli, örgü taban işlenerek üzerine yapılmış, örgü tabanın nasıl yapıldığını aşağıda diğer bir video ile sizlerle paylaştım, dileyenler örgü taban yerine, keçe taban üzerine de işleyebilirler, keçe taban üzerine nasıl işleneceğini, keçe tabanlı patik modellerine bakarak görebilirsiniz. Patik modelimiz 37- 38 numara ayağa uygun olacak şekilde yapılmış, sizler örnek sayısına arttırarak veya eksilterek daha büyük veya daha küçük ayaklar için yapabilirsiniz. Üst kısmı sakallı iple örülmüş, çok hoş bir görüntü vermiş, farklı renklerde yaparak kullanabilirsiniz, dilerseniz kız çocuklarınıza yaparak, onlarla birlikte takım halinde ev gezmelerinde giyebilirsiniz, en yeni ve en son çıkan patik modellerini sizlerle paylaşmaya devam edeceğim. Yapmak isteyenlere şimdiden kolay gelsin, iyi ve güzel günlerde kullanmanız dileğiyle.

Nihalin Örgü Dünyasına Sakallı Bot Patik Yapılışı Anlatımlı Videosu için teşekkür ederiz.

Tığ İşi Sakallı Bot Patik Modeli

Sakallı Bot Patik Yapılışı VideoÖrgü Patik Taban Yapımı Video
2018 Patik Modelleri
(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com