Ana Sayfa » Oya Örnekleri / SAPLI ÇİÇEK TIĞ OYASI YAPILIŞI
0 Yorum 9,224 Görüntülenme 27 Nisan 2018

Saplı Çiçek Tığ Oyası Yapılışı

SAPLI ÇİÇEK TIĞ OYASI YAPILIŞI

Gününüz hayırlı ve bereketli olsun sevgili hanımlar, sizler için hayırlı olan dualarınızı Rabbim hep kabul eylesin. Değişik ve farklı tığ oyası modellerini sizlerle paylaşmaya devam ediyorum, Saplı Çiçek Tığ Oyası Yapılışını sizlerle paylaşıyorum, sade ve güzel bir oya modeli olmuş, yapımı da fazla zorlayıcı değil, kısa sürede bitirebilirsiniz.

Çiçekli Oya Modeli

Bu farklı oya modelimiz Oya Ve Dantel Dünyası 2018 Tığ Oyası Modelleri arasında yerini almış, Saplı Çiçekler Oya Modelinde iki renk kullanılmış, sizler dilediğiniz renklerle ve model aralarını dilediğiniz aralıkta bırakarak yapabilirsiniz. Yazma kenarlarına veya mutfak havlusu kenarına güzel olabilecek bir oya modeli olmuş, yapacak olanlara şimdiden kolay gelsin.

Daha önceden sizlerle paylaşmış olduğum, Çiçekli Tığ Oyası Modellerinden olan Yaprak Yamacında Çiçek Tığ Oyası Yapımına da bakmanızı tavsiye ederim.

Oya Ve Dantel Dünyası Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış olduğu Saplı Çiçek Tığ Oyası Nasıl Yapılır? anlatımlı videosu için teşekkür ederiz.

Çiçekli Tığ Oyası Yapımı

Saplı Çiçek Tığ Oyası Yapılışı Video

163 Tane Tığ Oyası Modelleri
(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com