Ana Sayfa » Mekik Oyası Modelleri » Oya Örnekleri / SARMAŞIK ÇİÇEKLER MEKİK OYASI YAPIMI
0 Yorum 7,150 Görüntülenme 16 Ocak 2018

Sarmaşık Çiçekler Mekik Oyası Yapımı

SARMAŞIK ÇİÇEKLER MEKİK OYASI YAPIMI

Merhaba bayanlar, çıtı pıtı çok güzel bir mekik oyasıyla birlikteyiz, sizlerle Sarmaşık Çiçekler Mekik Oyası Yapımını paylaşıyorum, gerçekten çok değişik olmuş, ben görünce çok beğendim, sizlerle de paylaşmak istedim.

Sarmaşık Çiçekler Mekik Oyası Modeli, çiçeklerden oluşuyor, iki farklı renk kullanılarak yapılıyor ve daha sonra yazma kenarına birleştiriliyor, yazmanızın kenarını iğne işi ile de işleyebilirsiniz, isterseniz tığ ile de değişik şekilde işleyebilirsiniz, bu tamamıyla sizin tercihinize kalmış. Mekik oyası modelimizi yazma kenarlarına yapabileceğiniz gibi, mutfak havlusu kenarına da çok güzel olacağını düşünüyorum, renklerine yazmanızın içindeki renklerle uyumlu yaparsanız daha güzel olacaktır. Yapacak olanlara şimdiden kolay gelsin, iyi ve sağlıklı günlerde kullanmanız dileğiyle.

Tunus işi ve çok güzel görünen, Tunus İşi Kalpli Bebek Battaniyesi Yapımına bir bakın derim.

Kısa sürede yapabileceğiniz, İki Şişle Çiçekli Patik Yapımını sizlerle paylaşmıştım.

Marifetli Ellere Sarmaşık Çiçekler Mekik Oyası Yapımı Anlatımlı Videosu için teşekkür ederiz.

Sarmaşık Çiçekler Oyası


Sarmaşık Çiçekler Mekik Oyası Yapılışı

Sarmaşık Çiçekler Mekik Oyası Yapımı Video

(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com