Ana Sayfa » Bebek Örgüleri » Örgü Modelleri / SELANİK MODELİ KAPUŞONLU BEBEK HIRKASI YAPIMI
0 Yorum 5,614 Görüntülenme 07 Mart 2018

Selanik Modeli Kapuşonlu Bebek Hırkası Yapımı

SELANİK MODELİ KAPUŞONLU BEBEK HIRKASI YAPIMI

Bebekleriniz için yapabileceğiniz, görünümüyle çok hoş duran, Selanik Modeli Kapuşonlu Bebek Hırkası Yapımını sizlerle paylaşıyorum, 2018 kapuşonlu bebek hırkası modelleri arasında yer alacak bu güzel modelimiz, bebeklerimize hem çok yakışacak, hem de onları sıcacık tutacaktır.

Selanik Bebek Hırkası

Selanik Modeli Kapuşonlu Bebek Hırkası Yapımında, 4 mm şiş kullanılmış ve ip olarak bebe yünü ile örülmüş. Kapuşonlu bebek hırkası modelimiz, 6- 1,5 yaş bebekler için uygun olacak şekilde yapılmış, 2,5 yumak kadar ip gitmiş, sizler kapuşonlu kısmını yapmazsanız, 2 yumak ip yeterli olacaktır. Modelimize 89 ilmek alarak kapuşonlu kısmıyla başlıyoruz, yapımı zor değil, Sevil Örgü ile birlikte, iki şiş biliyorsanız kolaylıkla yapabilirsiniz. Sevil Örgü ponponlarla süslemiş, sizlerde aynı şekilde süsleyebilirsiniz, son çıkan ve bebeklerinize çok yakışacak kapuşonlu bebek hırkası yapılışlarını sizlerle paylaşmaya devam edeceğim, yapmak isteyenlere şimdiden kolay gelsin, iyi ve güzel günlerde bebeklerimizin kullanmaları dileğiyle.

Sevil Örgüye Selanik Modeli Kapuşonlu Bebek Hırkası Yapımı Anlatımlı Videosu için teşekkür ederiz.

Kulaklı Kapuşonlu Bebek Hırkası Yapımı

Selanik Modeli Kapuşonlu Bebek Hırkası Yapımı Video

(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com