Ana Sayfa » Örgü Modelleri / SELANİK ÖRGÜ İKİ RENKLİ BERE YAPILIŞI
0 Yorum 8,677 Görüntülenme 30 Aralık 2018

Selanik Örgü İki Renkli Bere Yapılışı

SELANİK ÖRGÜ İKİ RENKLİ BERE YAPILIŞI

Gününüz hayırlı ve güzel olsun hanımlar. Rabbim her güzelliği sizler için nasip eylesin. Soğuk günlerin gelmesiyle birlikte bere modelleri yapılıyor, iki şişle bere modelleri arasında yerini alacak, güzel görünümlü Selanik Örgü İki Renkli Bere Yapılışını sizlerle paylaşıyorum, modelimiz çift taraflı olarak kullanılabiliyor, bu yüzden iki renkli olarak kullanabilirsiniz.

Selanik Örgü Bere Yapımı

Bere modelimiz Sevil Örgü İki Şişle Bere Modelleri arasında yerini almış, Selanik Örgü İki Renkli Bere Yapılışında iki çeşit ip kullanılmış, düz renk bir ip ve renk geçişli bir ip seçilmiş, sizler zevkinize göre farklı renklerle bu modeli yapabilirsiniz, her şekilde çok güzel olacaktır. Bere modelimiz misinalı şişle yapıldığı için, sadece üst kısmı büzülerek dikiliyor, onun dışında dikiş gerektirmiyor. Yapacak olanlara şimdiden kolay gelsin, en güzel günlerde kullanmanız dileğiyle.

Çift Taraflı Bere Modeli

Daha önceden sizlerle paylaştığım İki Şişle Bere Modelleri arasında yerini alan, Hem Boyunluk Hem Bere Olabilen Bere Yapılışına da bir bakın derim.

Sevil Örgü Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış olduğu Selanik Örgü İki Renkli Bere Nasıl Yapılır? anlatımlı videosu için teşekkür ederiz.

Selanik Örgü İki Renkli Bere Yapılışı Video

(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com