Ana Sayfa » Örgü Modelleri / SERÇE AYAĞI ÖRGÜ MODELİ YAPIMI
0 Yorum 5,839 Görüntülenme 30 Aralık 2017

Serçe Ayağı Örgü Modeli Yapımı

SERÇE AYAĞI ÖRGÜ MODELİ YAPIMI

Sevgili hanımlar, büyüklere veya bebek örgülerine uygulayabileceğiniz, Serçe Ayağı Örgü Modeli Yapımını sizlerle paylaşıyorum, yapımı zor olmayan gayet kolay bir örgü modeli, istediğiniz örgüde kullanabilirsiniz.

Ajurlu Örgü Modeli

Serçe Ayağı Örgü Modelimiz 7 ilmekten oluşmuş, kuş ayağı izine benzediği için serçe ayağı denilmiş, çok hoş bir örgü modeli olmuş. Bu modelden çok güzel bayan yeleği olabilir, sizin fikirlerinizle değişik örgüler de kullanabilirsiniz, bu tamamıyla hünerli parmaklarınıza kalmış, iki şiş ile yapılması tığ işi bilmeyenler için ayrı bir avantaj olmuş. Yapımını Küçük Örgü Evi gayet detaylı ve güzel bir şekilde anlatmış, eğer siz de yapmak istiyorsanız videomuzu izleyerek kolaylıkla yapabilirsiniz, yapacak olanlara şimdiden kolay gelsin, iyi ve güzel günler geçirmeniz dileğiyle.

Bebeklerinize çok yakışacak, Kolay Bebek Şapka Yapımına bir bakın derim.

İster kendiniz için isterseniz kızlarınız için yapın, Bademli Boyunluk Yapımına bakmadan geçmeyin.

Küçük Örgü Evine Serçe Ayağı Örgü Modeli Yapımı Anlatımlı Videosu için teşekkür ederiz.

İki Şişle Serçe Ayağı Örgü Modeli Yapılışı

Serçe Ayağı Örgü Modeli Yapımı Video

(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com